Kasztanki pływają jak rybki!

18 października 2016

Przedszkolaki z gr. V „Kasztanki” bardzo aktywnie uczestniczą w zajęciach na basenie, już widać efekty nauki pływania. Pływanie wpływa wszechstronnie na rozwój fizyczny, emocjonalny, społeczny i psychiczny przedszkolaków. Ale najważniejsza jest radość dzieci, z jaką uczęszczają na basen.

Skrzaty pływają na basenie

24 kwietnia 2012

W naszym przedszkolu dzieci z najstarszych grup wiekowych uczestniczą w zajęciach na basenie. Przedszkolaki pod fachowym okiem instruktora i w obecności ratownika systematycznie korzystają z zabaw w wodzie.

Ćwiczenia w wodzie są ważnym czynnikiem w rozwoju dziecka, między innymi:

• relaksują
„Skrzaty” pływają

26 września 2011

Dzieci z naszego przedszkola mają wyjątkową możliwość regularnego chodzenia na basen „Delfin”, ponieważ znajduje się on po drugiej stronie ulicy. W dniu 26 września 2011 roku dzieci z grupy VI „Skrzaty” oraz panie uczestniczyły po raz pierwszy na zajęciach na pływalni.