Pani Policjantka w gr. I „Żabki”

14 lutego 2018

14.02.2018 r. grupę I „Żabki” odwiedził wyjątkowy gość. Pani Magdalena Zalwert – Policjantka – wdrażała dzieci do przestrzegania zasad bezpieczeństwa, prawidłowego przechodzenia przez jezdnię, a także zaprezentowała podstawowe wyposażenie Policjanta.

Teatrzyk „Bezpieczny przedszkolak” – Wróbelek Elemelek

15 września 2017

Nasze przedszkole w dniu 15 września po raz kolejny odwiedził Teatrzyk Wróbelek Elemelek z przedstawieniem pt. „Bezpieczny Przedszkolak”. Aktorzy z Teatru Jana Kochanowskiego w Opolu pokazali przedszkolakom w przystępny oraz pełen humoru sposób, w jaki należy dbać o bezpieczeństwo swoje i innych. Odważne przedszkolaki miały okazję wystąpić razem z aktorami i aktywnie współtworzyć przedstawienie.

BEZPIECZNE FERIE 2017

2 lutego 2017

W dniu 1 lutego w przedszkolu odbyło się spotkanie z panem policjantem asp. Grzegorzem Janickim nt. „Bezpieczne ferie”. który przeprowadził pogadankę dotyczącą bezpieczeństwa dzieci podczas zbliżających się ferii zimowych.