BOHATER TYGODNIA – ADAM

24 lutego 2019

W ostatnim tygodniu BOHATEREM TYGODNIA został ADAM, który do przedszkola zaprosił swoją mamę ANIĘ. Adam opowiedział o sobie prezentując swoją książeczkę.

Przedszkolaki dowiedziały się m.in., że ulubioną potrawą Adama są kotlety schabowe z ziemniakami i ogórkiem kiszonym – większość dzieci w grupie również lubi kotlety; ulubiony kolor to biały, a jego ulubioną bajką to Zygzak mcqueen.

Adam w przyszłości chciałby być operatorem wózka widłowego, którym jest zafascynowany. Mógł obserwować rozładunek i załadunek samochodu takim wózkiem i bardzo mu się to podobało.

Pani Ania opowiedziała o swoim dziecku, a  Adam z dumą pokazywał zdjęcia swojej rodziny oraz swojego małego braciszka, którym bardzo chętnie się opiekuje i pomaga swojej mamie przy nim. Mama Adama jest nauczycielką i uczy języka angielskiego w szkole. Pani Ania przeprowadziła kilka zabaw oraz opowiedziała dzieciom historyjkę – a wszystko w języku angielskim. Przedszkolaki słuchały z ciekawością i chętnie uczestniczyły w proponowanych aktywnościach. Na koniec dzieci otrzymały naklejki za udział w spotkaniu oraz różne kolorowanki.

Bardzo serdecznie dziękujemy za przybycie do przedszkola oraz za wspaniałe spotkanie.