Powitanie Wiosny 2019

26 marca 2019

Każda grupa miała za zadanie przebrać się w ustalony kolor, nauczyć się krótkiego wierszyka lub okrzyku i go zaprezentować.  Tymi wierszykami pożegnać zimę chcieliśmy a przywitać wiosnę.

DZIEŃ KOBIET W GR. V „ZAJĄCZKI”

10 marca 2019

W piątek, ósmego marca w gr. V „Zajączki” obchodziliśmy wesoło DZIEŃ KOBIET. Skoro jest to święto pań, kobiet, dziewczynek więc to one powinny być tego dnia na pierwszym miejscu, więc w tym dniu były Wybory Mini Miss i wesołe zabawy z tym związane.

55 total views, no views today

Bal Karnawałowy w przedszkolu 2019

3 lutego 2019

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE,
JAK CO ROKU W KARNAWALE

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

Dzień Babci i Dziadka w gr. V „Zajączki”

13 stycznia 2019

W dniu 11 stycznia 2019 r. na uroczystość przybyli – bardzo licznie – babcie i dziadkowie przedszkolaków z gr. V „Zajączki”. Na początku pani dyrektor Alina Mysiorek przywitała serdecznie wszystkich przybyłych gości i przypomniała, jak ważną rolę w życiu każdego dziecka pełnią dziadkowie.