Dzień Babci i Dziadka w gr. V „Zajączki”

13 stycznia 2019

W dniu 11 stycznia 2019 r. na uroczystość przybyli – bardzo licznie – babcie i dziadkowie przedszkolaków z gr. V „Zajączki”. Na początku pani dyrektor Alina Mysiorek przywitała serdecznie wszystkich przybyłych gości i przypomniała, jak ważną rolę w życiu każdego dziecka pełnią dziadkowie.

„ON JEST KRÓLEM” – PRZEDSZKOLNE JASEŁKA

23 grudnia 2018

Jak powszechnie wiadomo, Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują jego nadejścia. W przedszkolu okres poprzedzający ten magiczny czas jest niezwykle pracowity.

107 total views, no views today

Piękna Nasza Polska Cała – 11 listopada 2018

10 listopada 2018

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Piękna nasza Polska cała” jest odpowiedzią na wyjątkowe święto Polaków – 100. rocznicę odzyskania niepodległości. Autorką projektu jest Ludmiła Fabiszewska, nauczyciel Miejskiego Przedszkola nr 2 im. Juliana Tuwima w Aleksandrowie Łódzkim. Nasze przedszkole również przyłączyło się do realizacji zadań w ramach tego projektu.

Warsztaty teatralne we Wrocławiu

25 września 2018

Kolejnym zadaniem realizowanego projektu „Cały teatr na mojej głowie” był wyjazd przedszkolaków z grup: „Biedroneczki”, „Zajączki” i „Żyrafki” w dniu 20 września 2018 roku  do Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu, gdzie dzieci uczestniczyły w warsztatach w ramach Uniwersytetu Młodego Aktora.

143 total views, no views today