„ON JEST KRÓLEM” – PRZEDSZKOLNE JASEŁKA

23 grudnia 2018

Jak powszechnie wiadomo, Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują jego nadejścia. W przedszkolu okres poprzedzający ten magiczny czas jest niezwykle pracowity. 

107 total views, no views today

Jasełka w  wykonaniu dzieci z gr. VI „Dinusie”

20 grudnia 2017

W dniu 19 grudnia 2017 r. w naszym przedszkolu odbyło się wspólne kolędowanie z udziałem wszystkich grup przedszkolnych oraz zaproszonych gości: pani Joanny Leszczyńskiej (Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu), pana Artura Włodarczyka (Zastępca Burmistrza) oraz emerytowanych pracowników naszej placówki. Dzieci z gr. VI „Dinusie” przedstawiły „Jasełka”, które przygotowały wraz ze swoimi paniami z grupy. 

230 total views, 1 views today

„Jasełka” w wykonaniu dzieci z gr. V „Kasztanki”

20 grudnia 2016

Z okresem Bożego Narodzenia związane są teatralne inscenizacje narodzenia Chrystusa – jasełka. W dniu 20 grudnia 2016 r. w naszym przedszkolu odbyło się wspólne kolędowanie z udziałem wszystkich grup przedszkolnych oraz zaproszonych gości: emerytowanych pracowników naszej placówki oraz uczniów i wychowawcy klasy III Szkoły Podstawowej Nr 5 w Namysłowie. Dzieci z gr. V „Kasztanki” przedstawiły „Jasełka”, które przygotowały wraz ze swoimi paniami z grupy. 

201 total views, 1 views today

Przedszkolne Jasełka i Wigilia

17 grudnia 2015

W czwartek, 17 grudnia o godzinie 10.00 w naszym Przedszkolu odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez panie i przedszkolaków z gr. VI „Żeglarze”. Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia.

233 total views, 1 views today

Przedszkolne Jasełka 2013

19 grudnia 2013

Tradycją naszego przedszkola jest przedstawienie w okresie świąt jasełek bożonarodzeniowych. Dzieci 6 letnie z gr. V „Urwisy” oraz z gr. VI „Krasnale” zaprezentowały swoje umiejętności przed przedszkolną publicznością oraz zaproszonymi gośćmi w dniu 19 grudnia 2013 r. 

153 total views, no views today