KOMUNIKAT DYREKTORA PRZEDSZKOLA

30 października 2020

Informujemy, że przedszkole od poniedziałku 02.11.2020 r. wznawia zajęcia dydktyczno-wychowawczo-opiekuńcze w murach przedszkola.

Z uwagi na czerwoną strefę, prosimy o bezwględne przestrzeganie reżimu sanitarnego. Przypominamy o obowiązujących procedurach i konieczności przestrzegania zasad D-D-M – dystans, dezynfekcja, maseczka.

159 total views, no views today

INFORMACJA DLA RODZICÓW W ZWIĄZKU Z KORONAWIRUSEM C.D.

25 marca 2020

W związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19, informujemy że przedszkole będzie nieczynne do 10 kwietnia 2020 r.

Nauczycielki grup i terapeuci będą kontaktowali się z rodzicami dzieci z poszczególnych grup, w celu realizacji podstawy programowej.

Dyrektor przedszkola
Alina Mysiorek