LUBIĘ KSIĄŻKI – gr. I „Pszczółki”

8 marca 2020

W minionym tygodniu dzieci z gr. I „Pszczółki” poznawały proces powstawania książek. Przedszkolaki odpowiadały na pytania, brały udział w zabawach muzycznych, wykonywały podstawowe ćwiczenia kształtujące nawyk utrzymania prawidłowej postawy, wykazywały sprawność ciała podczas ćwiczeń gimnastycznych i ruchowych, uważnie słuchały czytanych wierszy i opowiadań,  współdziałały z innymi w zabawie, naklejały obrazki zgodnie z instrukcją.

„#20minutdlamatematyki – projekt” – dzieci uczyły się określać kierunki oraz położenie przedmiotów.

Projekt „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” – tym razem Miłosz opowiadał o wizycie misia Pysia u siebie w domu, jaką bajeczkę przeczytał z rodzicami oraz dzieci sprawdzały, kto ma taką samą rączkę jak nasz kolega. Było też wspólne zdjęcie na pamiątkę tego wydarzenia.

ZOBACZ: GALERIA ZDJĘĆ >>>