Piękna Nasza Polska Cała – 11 listopada 2018

10 listopada 2018

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Piękna nasza Polska cała” jest odpowiedzią na wyjątkowe święto Polaków – 100. rocznicę odzyskania niepodległości. Autorką projektu jest Ludmiła Fabiszewska, nauczyciel Miejskiego Przedszkola nr 2 im. Juliana Tuwima w Aleksandrowie Łódzkim. Nasze przedszkole również przyłączyło się do realizacji zadań w ramach tego projektu.

„Kodowanie na dywanie” – udział w CodeWeek EU 2018

16 października 2018

W poniedziałek 15 października, przedszkolaki z gr. V „Zajączki” wraz z rodzicami uczestniczyła w „kodowaniu na dywanie” w ramach Europejskiego Projektu „CODE WEEK”. Code Week to europejska społęczna inicjatywa promująca naukę kodowania, w ramach której europejskie państwa „ścigają się” w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem.

178 total views, no views today