Wigilia w grupie IV „Pszczółki”

16 grudnia 2021

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. W czwartek 16 grudnia 2021 r. odbyła się w naszym przedszkolu Wigilia. Dzieci z gr. IV „Pszczółki” w tym dniu wspólnie kolędowały, dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia oraz zjadły wspólny wigilijny obiad.

Zachowania profilaktyczne

26 listopada 2021

Ww wtorek 23 listopada w grupie IV „Pszczółki” odbyło się spotkanie z panią psycholog Jolantą Czarnecką – Kuką, która przedstawiła dzieciom zachowania profilaktyczne przeciwsko zachorowaniu w czasie pandemii corona wirusa.

102 total views, no views today

Urodzinki Igi w gr. IV „Pszczółki”

14 października 2021

W grupie Pszczółek co roku obchodzimy urodziny. Rodzice jubilatów przygotowują dla dzieci słodkie niespodzianki. Urodziny są szczególne, gdyż uczestniczą w nich wszystkie koleżanki i koledzy z grupy. Ten dzień jest wyjątkowy dla jubilata, który otrzymuje od rówieśników mnóstwo serdecznych życzeń i najpiękniejsze STO LAT.

113 total views, no views today

ŚWIETO FLAGI I KONSTYTUCJI 3 MAJA – GR. II „PSZCZÓŁKI”

2 maja 2021

Początek maja to tradycyjnie okres uroczystości upamiętniających najważniejsze wydarzenia i symbole, które zapisały się w historii Państwa Polskiego. Przedszkolaki w tygodniu poprzedzającym święta majowe wzięły udział w licznych działaniach, które rozbudzały w dzieciach poczucie tożsamości narodowej, szacunek do symboli narodowych, a także do języka ojczystego.

241 total views, no views today

NASZA PLANETA – GR. II „PSZCZÓŁKI”

25 kwietnia 2021

W minionym tygodniu dzieci zdobywały informację na temat segregowania śmieci i ponownego ich przetwarzania oraz kształtowano umiejętności prawidłowego segregowania podstawowych rodzajów odpadów. Zwracano również uwagę na konieczność dbania o Ziemię, uświadamiano dzieciom niebezpieczeństwa zagrażające Ziemi ze strony człowieka oraz wdrażano do dbałości o otaczającą przyrodę.

152 total views, no views today