Spektakl teatralny „Księga dżungli”

28 października 2016

W dniu 28 października przedszkolaki z naszego przedszkola miały okazję obejrzeć spektakl teatralny pt. „Księga dżungli” wystawiony na scenie Namysłowskiego Ośrodka Kultury.

Aktorzy w przepięknych strojach przedstawili historię chłopca wychowanego przez wilki i żyjącego w zgodzie z dziką naturą. Dzieci poddane urokowi scenografii, grze aktorskiej, oprawie muzycznej z ogromnym zaciekawieniem śledziły losy bohaterów. O przyjacielu dżungli Mowglim będziemy pamiętać!

Po spektaklu odbyły się krótkie warsztaty teatralne. Dzieci dowiedziały się co jest potrzebne, żeby powstało przedstawienie teatralne. Miały również okazję zobaczyć jak powstaje ogień i wejść na scenę, żeby dotknąć węża Kaa i nim poruszać oraz wyrecytować wybrany przez siebie wierszyk przez mikrofon. Było bardzo ciekawie i pouczająco. Dziękujemy 🙂