VI MIĘDZYPRZEDSZKOLNA SPARTAKIADA SPORTOWA

21 czerwca 2018

W dniu 14 czerwca 2018 roku odbyła się w naszym przedszkolu VI MIĘDZYPRZEDSZKOLNA SPARTAKIADA SPORTOWA, do udziału w której zaproszone zostały  dzieci z gr. „Stokrotki” z Przedszkola Nr 4 w Namysłowie, dzieci z gr. „Słoneczka z Przedszkola Nr 3 w Namysłowie oraz nasze przedszkolaki z gr. III „Zajączki”.

Zawody Pływackie z okazji Dni Namysłowa

20 czerwca 2018

Dziewczynki z gr. III „Zajączki” uczestniczyły w Zawodach Pływackich z okazji „Dni Namysłowa”, które odbyły się w dniu 15 czerwca 2018 r. Jest nam miło poinformować, że w kategorii PRZEDSZKOLAKI -DZIEWCZYNKI:

• DANUSIA MARCINOWSKA (gr. III „Zajączki”) i MILENA SZOŁDRA (gr. IV „Biedroneczki”) uzyskały I MIEJSCE!!!
  • ALICJA SKAŁECKA uzyskała III MIEJSCE
  • KAROLINKA BRYŚ uzyskała DYPLOM UCZESTNICTWA

III Wielkanocna Mila Namysłowian

20 czerwca 2018

W dniu 2 kwietnia 2018 roku w Parku Północnym w Namysłowie odbyła się III Wielkanocna Mila Namysłowian, podczas której uczestniczyła nasza koleżanka z gr. III „Zajączki” Karolinka Bryś. Cieszymy się z jej udziału, gdyż bieg nie polegał na wygranej, ale na pomocy choremu chłopcu. GRATULUJEMY 🙂

121 total views, no views today

II BIEG KRASNALA

18 czerwca 2018

W dniu 10 czerwca 2018 roku odbył się II BIEG KRASNALA  w Kamiennej, w którym uczestniczyła nasza Antosia Klim z gr. III „Zajączki”. Tosia uzyskała I miejsce w kategorii 2012-2013.

GRATULUJEMY!!!

129 total views, no views today

Nasza mała medalistka

5 czerwca 2018