VII MIĘDZYPRZEDSZKOLNA SPARTAKIADA SPORTOWA

12 czerwca 2019

W dniu 10 czerwca 2019 roku odbyła się w naszym przedszkolu VII MIĘDZYPRZEDSZKOLNA SPARTAKIADA SPORTOWA, do udziału w której zaproszone zostały dzieci  z Przedszkola Nr 3 w Namysłowie – grupa „Misie”, dzieci  z Przedszkola Nr 1 w Namysłowie – grupa „Pajacyki” oraz przedszkolaki z naszego przedszkola – grupa „Zajączki”.

Zabawy sportowe odbyły się w naszym przedszkolu na terenie placu zabaw. Celem spotkania było propagowanie kultury fizycznej wśród dzieci, wspólne działanie, współpraca i współzawodnictwo podczas zabaw o charakterze sportowym. Drużyny bardzo dzielnie pokonywały kolejne konkurencje, m.in.: jazda na rowerze, przeciąganie liny czy tor przeszkód.

Wszystkie drużyny otrzymały dyplom i puchar udziału w VII Międzyprzedszkolnej Spartakiadzie Sportowej oraz drobne upominki.

ZOBACZ: GALERIA ZDJĘĆ >>