ZIELONA NOC ŻEGLARZY W PRZEDSZKOLU

29 czerwca 2017

Naszą zieloną noc rozpoczęliśmy w dnu 23 czerwca od Rodzinnego Dnia Sportu. Rodzice wraz ze swoimi dziećmi mieli okazję wykazać się swoją kondycją fizyczną. Przeciąganie liny, biegi, slalomy okazały się dla wszystkich uczestników ciekawym sposobem spędzania czasu wolnego. Nasze spotkanie rozpoczęłyśmy jednak od zabaw z chustą animacyjną, które rozbawiły wszystkich uczestników.

275 total views, no views today

Zielona noc „Jagódek”

21 czerwca 2013

W dniu 21 czerwca 2013 r. popołudniu dzieci siedmioletnie z grupy VI “Jagódki”po raz pierwszy wzięły udział w “Zielonej nocy”, która wieńczyła I etap edukacji i symbolizowała wejście w dalsze życie już jako pierwszoklasista.

137 total views, no views today

„Wyprawa po skarb Piratów” – nocowanie dzieci z gr. IV „Skrzaty”

16 czerwca 2011

Przygoda przedszkolaków z gr. IV „Skrzaty” rozpoczęła się w dniu 16 czerwca 2011 roku. Dzieci wcześniej otrzymały zaproszenia od swojej pani Ewy i pani Lidki na morską wyprawę po skarb piratów. Dokładnie o godz. 18.00 dzieci przybywały do przedszkola wraz ze swoimi rodzicami. Stosując się do wskazówek Pirata Barnaby pożegnały się w drzwiach przedszkola.

647 total views, no views today

Zielona noc dzieci z grupy „Elfy”

29 maja 2009

W dniu 29 maja 2009 r., dzieci siedmioletnie z grupy VI “Elfy”po raz pierwszy wzięły udział w “Zielonej nocy”, która wieńczyła I etap edukacji i symbolizowała wejście w dalsze życie już jako pierwszoklasista.Tego dnia na dzieci czekało szereg atrakcji. Cała impreza rozpoczęła się o godzinie 18 i trwała do 9 rano następnego dnia.

191 total views, no views today

Zielona noc dzieci z grupy Pszczółki

19 czerwca 2008

Aby uatrakcyjnić pożegnanie przedszkola przez dzieci sześcioletnie zdecydowałyśmy się na zorganizowanie „Zielonej nocy”. Zaplanowane przedsięwzięcie udało się wspaniale i na pewno pozostawiło w pamięci naszych absolwentów niezapomniane wrażenia.

160 total views, no views today